Напиши листа

Напередодні новорічних свят кожен з трепетом очікує на диво та здійснення мрій!

Обирай свого персонального помічника святого Миколая (батьки, чоловік чи дружина, близький друг) та замов йому бажаний подаруночок.

Правила користування розроблено
Правила користування
Наближаються новорічні свята, під час яких ми загадуємо наші найзаповітніші мрії і так щиро сподіваємося на їх здійснення. А чи пам’ятаєш ти, якою чудовою є традиція написання листа до дня Святого Миколая?
Цього року Укрпошта разом з Rozetka дарують таку нагоду всім мешканцям України*: не тільки малечі, а й дорослим.
Отож, приготуйся, ми поділимося з тобою як це працює:
1. Напиши листа Святому Миколаю і розкажи йому про всі свої добрі справи та зразкові досягнення за рік. А Миколайчик разом із помічником будуть вирішувати за твоїми вчинками, чи дійсно ти заслуговуєш на подарунок. Тож будь відвертим.

2. Обов’язково вкажи ім’я, номер телефону та контактний e-mail людини, яка стане для тебе помічником Святого Миколая. Якщо листа пише дитина, то слід пам’ятати, що Миколайчик запросить телефон та пошту батьків, для того, аби переконатися, що дитина добре себе поводила і дійсно заслуговує на подаруночок. Та за допомогою батьків святий Миколай вирішить, як саме надіслати цей подаруночок.

3. Тепер саме час обирати подарунки! В спеціальному святковому каталозі Rozetka, куди тебе перенесе посилання, ти обов’язково знайдеш для себе омріяний подарунок. Крім того, Укрпошта разом із Rozetka підготували спеціальну новорічну знижку від 5% до 10% на товари з цього каталогу! Знижка діє за промокодом, який слід правильно вводити, ось так: https://rozetka.com.ua/news-articles-promotions/news/1030.html

4. Чудово! Ось твій лист і готовий. Тепер Укрпошта потурбується, щоб його гарантовано та вчасно доставили Святому Миколаю.

5. Одержувач отримає SMS та електронного листа, в яких Миколайчик розкаже йому, що ти обрав саме цю людину помічником Святого Миколая. Додатково буде зазначено посилання на твій лист та обраний тобою подарунок. Звертаємо увагу, що адміністрація сайту https://mykolai.rozetka.ukrposhta.ua/, а також Укрпошта та Rozetka, не несуть відповідальності за зміст повідомлень (листів Святому Миколаю) та обрані подарунки. Сайт створено у формі гри. Сайт не є лотереєю. Пропозиції сайту не наполягають на здійснення покупки обраних товарів.

Також пам’ятай, що життя бентежне і товар може відрізнятися від фото.
Написати листа Святому Миколаю можна з 15.12.2018 по 14.01.2019.
Дякуємо за те, що продовжуєте чудові традиції Святого Миколая разом з Укрпошта та Rozetka!
Вірте у дива і втілюйте мрії своїх близьких та рідних! Дарувати свято так легко, чи не так?
*Написати листа Святому Миколаю можуть мешканці території України, крім мешканців тимчасово окупованих територій і територій, на яких проводиться Операція об'єднаних сил ЗСУ* У зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» від 18.01.2018, Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» від 16.09.2014, № 1680-VII і Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015, №254-VIII
закрити